Strona i aplikacje WWW, portal internetowe, strony mobilne...

Doskonałe WWW to suma trzech składników: wyrazistego projektu, świeżego pomysłu na design i dojrzałych technologii. W Abventorze posiadamy wszystkie te składniki, a co ważniejsze potrafimy je właściwie połączyć.

Projekt

Począwszy od średniego serwisu czy sklepu internetowego, zawsze wykonujemy podstawową analizę SEO oraz projekt funkcjonalny. Przeprowadzenie analizy umożliwia nam optymalne dostosowanie projektowanego serwisu do jego odbiorców. Dzięki jednemu z najbardziej zaawansowanych narzędzi do projektowania makiet, w przystępny sposób zobrazujemy Ci wizję funkcjonalną serwisu. Już na tym etapie możesz nawigować pomiędzy stronami czy wybierać opcje z menu.

Kolejne kroki, to plan działań i estymacje czasochłonności. Mając komplet tych elementów uruchamiamy wodze wyobraźni naszych grafików.

Design

Naszym celem nie jest design sam w sobie. Traktujemy go jak narzędzie do uzyskania zamierzonego efektu.
Cechą charakterystyczną naszych prac jest przejrzystość i czytelność niezależnie od budżetu projektu.
Abventor oferuje pracę zarówno „ekonomicznych” projektantów, jak i dojrzałych, renomowanych twórców z czołowymi markami w portfolio.

Technologia

Pracujemy w Drupalu (najbardziej zaawansowanym narzędziu dostępnym na rynku) na zasadach wolnej licencji i oprogramowaniu CMS. Budowa tego systemu zapewnia elastyczność, plasując go pomiędzy frameworkiem a klasycznym systemem zarządzania treścią.
Wkład społeczności wolnego oprogramowania, głównie w postaci modułów rozszerzających możliwości systemu, skutkuje tym, że 80-90% systemu budowane jest z gotowych komponentów. Dzięki czemu ostateczny koszt i czas budowy oraz utrzymania WWW jest zdecydowanie niższy.

Drupal jest wolnym oprogramowaniem, a co za tym idzie:

  • otrzymasz od nas kod źródłowy;
  • tylko nasza ciężka i skuteczna praca, motywuje Cię do kontynuowania współpracy z nami.

Wykonujemy:

  • strony WWW;
  • serwisy i portale internetowe;
  • portale intranetowe;
  • sklepy internetowe;
  • serwisy zapleczowe.