Hosting

Oferta skierowana wyłącznie do firm.

Hosting B2B

Oferta skierowana jest do klientów i firm, ceniących sobie wysoką jakość. Zapewniamy nielimitowany transfer oraz dużą powierzchnię dyskową, co zapewnia wysokie bezpieczeństwo serwera.

Jest to szczególnie przydatne jeśli wysyłasz newsletter, organizujesz duże promocje w krótkich okresach czasu lub, gdy Twój serwis odwiedza znacząca ilość użytkowników.

Dodatkowo w ramach usługi zapewniamy pełną administrację serwera: utrzymanie stron WWW, baz danych, kont e-mail oraz obsługę domen. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, dostosowujemy się do Twoich wymagań i potrzeb, a także pomagamy w razie problemów.

Oferujemy super szybki hosting, pomoc techniczną i niezawodność serwerów.

W przypadku, gdy Twoja strona stale generuje duży ruch, a co za tym idzie jej koszty obsługi rosną, jesteśmy otwarci na negocjację indywidualnych umów i szukanie skutecznych rozwiązań. A wszystko po to, by zapewnić optymalne ceny i wysoką jakość świadczonych usług.

Już za 400 netto / miesięcznie.

Dedykowany klaster WWW w chmurze

Gdy wydajność Twojego serwisu stanie się wyzwaniem, będziemy mieć dla Ciebie kilka propozycji. Możemy w obrębie naszej infrastruktury wydzielić dedykowaną sieć VLAN, kilka serwerów VPS, a także serwery proxy (varnish, haproxy, nginx).

Oczywiście wszystko pod naszą opieką.

Już od 200 netto / miesięcznie.

Pamiętaj! Możesz na nas liczyć.